Find medarbejder

Har du brug for at kontakte en af medarbejderne ved Brønderslev Erhverv?

Så kig her, og ring eller skriv endelig. En samlet liste over os medarbejdere:

Marianne Gade
Erhvervschef
T: +45 99 455 194
M: +45 20 920 188
marianne.gade@99454545.dk
marianne.gade@99454545.dk
Rasmus Pedersen
Erhvervskonsulent
T: +45 99 455 197
M: +45 41 918 330
rasmus.pedersen@99454545.dk
Skriv til RasmuslinkedinHer er jeg også

Kai Møller
Parkbetjent
T: +45 99 455 198
kaj.moller@99454545.dk
kaj.moller@99454545.dk
Dorthe Olsen
Administrativ medarbejder
T: +45 99 455 196
dorthe.olsen@99454545.dk
dorthe.olsen@99454545.dk

Paw Nielsen
Studentermedhjælper
T: +45 99 455 200

paw.nielsen@99454545.dk

Paw.Nielsen@99454545.dk
Jesper Skov
Projektmedarbejder
T: +45 99 455 200
jesper.skov@99454545.dk
Jesper.Skov@99454545.dk

Maria Christiansen
Studiepraktikant
Maria.klingenberg.Christiansen@99454545.dk

Vil du finde os?

Find kontoret

Brønderslev Erhverv
Håndværkervej 1
9700 Brønderslev

Tlf.: +45 99 455 200
erhverv@99454545.dk

Skal vi kontakte dig?